Pragniesz nowych wyzwań?

Nasza Agencja Rekrutacyjna dopasuje ofertę pracy do Twoich predyspozycji i ambicji zawodowych!

Współpracuj z NewTalents 

Powinieneś wiedzieć, że większość pracodawców w obecnym czasie nie zamieszcza swoich ofert pracy na portalach rekrutacyjnych, tylko w zdecydowanej większości korzysta z innych źródeł pozyskiwania kandydatów, którymi są m.in. agencje rekrutacyjne. Tym samym współpracując z nami zwiększasz swoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy. Nawet jeśli nie znalazłeś interesujących ofert na naszej stronie, zachęcamy Cię do przesłania swojego CV, które trafi do naszej bazy. Wtedy na bieżąco będziemy mogli informować Ciebie o aktualnie prowadzonych przez nas projektach. Z chęcią podpowiemy też Tobie co powinieneś jeszcze dodać lub poprawić w swoim CV. Doradzimy również w jaki sposób możesz pokierować dalszym rozwojem swojej kariery. Nasz proces rekrutacyjny jest przyjazny Kandydatom.

Jaką stronę wybrać, aby szybko i skutecznie znaleźć interesującą Cię ofertę pracy?

Tak naprawdę, wszystko zależy od tego czego aktualnie potrzebujesz. Praca w innym kraju niż Polska? Branża IT? Czy może nie masz jeszcze sprecyzowanej ścieżki kariery i szukasz pracy, która pozwoli Ci na poznawanie i doświadczanie nowych rzeczy? Jako agencja HR wspieramy kandydatów w poszukiwaniu pracy. Chcesz dowiedzieć się więcej gdzie szukać pracy – przeczytaj artykuł.

Jakich danych osobowych może żądać agencja HR oraz pracodawca od kandydata?

Proces rekrutacji często wymaga udostępnienia swoich danych podmiotom trzecim. Dowiedz się jakich danych może żądać Twój potencjalny pracodawca, a jakich danych nie powinieneś udostępniać. Czytaj więcej…