Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonymi rekruterami, a za nami wiele zakończonych sukcesem projektów w branżach tj.: logistyka, IT, nowoczesne technologie, chemia, farmacja, budownictwo, marketing, księgowość, automotive i inne. Dzięki licznej sieci kontaktów z kandydatami z ww. specjalizacji, procesy rekrutacyjne przez nas prowadzone przebiegają w sposób sprawny i skuteczny. 

Nasze biuro zlokalizowane jest w Łodzi, ale działania rekrutacyjne prowadzimy na terenie całej Polski.

Rekrutacje specjalistów

Rekrutacje specjalistów rządzą się swoimi prawami i najczęściej wymagają konkretnej wiedzy na temat stanowiska, na które poszukiwani są kandydaci, dlatego bezpośrednia forma kontaktu jest najlepsza i pozwala na znalezienie wykwalifikowanych osób. Przedsiębiorstwa jednak nie zawsze mają czas na poszukiwania i zlecają rekrutację zewnętrznym firmom. Jedną z nich jesteśmy my, czyli New Talents, dla której rekrutacja pracowników nie ma żadnych tajemnic. Łódź to nasza główna siedziba, ale działania prowadzimy w całej Polsce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a gwarantujemy, że zyskacie najlepszych pracowników, dzięki którym wasza branża będzie stale się rozwijać.

Jak wyglądają rekrutacje specjalistów?

Każda firma potrzebuje dobrego pracownika, jednak w zależności od branży na specjalistyczne stanowisko wymagane są konkretna wiedza i umiejętności, dlatego w pierwszej kolejności sprawdzamy, czy dany kandydat pracował wcześniej na podobnym stanowisku lub miał do czynienia z narzędziami, które będzie musiał obsługiwać. To są tzw. umiejętności twarde, które potencjalny pracownik musi posiadać. Rekrutacje specjalistów różnią się od zwykłego poszukiwania kandydatów i umieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej lub serwisie z ogłoszeniami o pracę nie wystarczy. W tym wypadku sprawdzają się dwie metody komunikacji bezpośredniej, czyli Headhunting oraz Direct Search. Pierwsza polega na selekcji wąskiego grona osób zazwyczaj z konkurencyjnych firm i ich analizie, dzięki której możemy określić odpowiedni profil kompetencji. Potem następuje kontakt z wybranymi kandydatami i przedstawienie im oferty pracy. Metoda Direct Search to poszerzenie zakresu poszukiwań na podstawie ustalonych wymagań i pozyskiwanie kandydatów na portalach społecznościowych, forach branżowych, za pomocą spersonalizowanych reklam lub we własnych bazach kontaktów.

Rekrutacja specjalistów – dlaczego właśnie nasza agencja?

Wiecie już, dlaczego warto współpracować z New Talents Agencja Rekrutacyjna – zarówno będąc osobą poszukującą pracy, jak i przedsiębiorcą, chcącym zlecić rekrutację pracowników. Łódź, w której mieści się nasza główna siedziba, jest idealnym miejscem w środku Polski na prowadzenie naszej działalności w całym kraju w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i narzędzia, jakimi się posługujemy w rekrutacji pracowników, pozwalają na rozwiązania, które satysfakcjonują obie strony. Dlatego New Talents cieszy się renomą na rynku rekrutacyjnym. Zdajemy sobie sprawę, że aby ją utrzymać, należy się rozwijać i dostosować do zmieniających się warunków na rynku pracy i nowych technologii. Dlatego nie stoimy w miejscu, ale podnosimy ciągle swoje kwalifikacje, wykorzystujemy nowe trendy w sposobie rekrutacji.

Narzędzia rekrutacji pracowników

Na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie najczęściej stosowanymi narzędziami są testy wiedzy technicznej, znajomość języków, rozwiązywanie case’ów biznesowych i analiza profilu kandydata w sieci. Oprócz rozmowy kwalifikacyjnej to sprawdzone, a czasami niezbędne sposoby w rekrutacji specjalistów.

Jak wygląda sposób rekrutacji, też już wiadomo, ale jak zaznaczyliśmy, podążamy za zmieniającymi się warunkami i wymogami na rynku pracy i co się z tym wiąże w branży rekrutacyjnej. Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości usług, które zadowolą naszych klientów. Dlatego zastanawiamy się nad wdrożeniem metarekrutacji, czyli wykorzystaniem połączenia mediów społecznościowych i wirtualnej rzeczywistości. W przyszłości da to wymierne korzyści w rekrutacji pracowników w Łodzi i nie tylko, o czym przekonani są reprezentanci agencji reklamowych i PR, a także kancelarii prawnych.

Dalszy rozwój technologii i jej udział w branży HR jest nieunikniony, dlatego tworzy on równocześnie nowe potrzeby rekrutacyjne, co przekłada się na skrócenie i przyspieszenie całego procesu. New Talents stara się temu wyzwaniu sprostać.

Rekrutacja specjalistów dla wielu branż:

Zasady współpracy z naszą agencją rekrutacyjną

Działamy na zasadach Success Fee co oznacza brak opłat wstępnych. Wynagrodzenie dla agencji uiszczane jest przez pracodawcę dopiero po zatrudnieniu rekomendowanego kandydata. Dla Ciebie to oszczędność czasu i brak wstępnego ryzyka!

Minimum formalności – do rozpoczęcia działań rekrutacyjnych wystarczy podpisać z nami umowę i przesłać profil poszukiwanego kandydata.

Rekomendujemy tylko wybranych kandydatów. Przedstawimy 3-6 kandydatów na dane stanowisko.

Każdy proces rekrutacyjny objęty jest 3-miesięczną gwarancją.

Nie działamy na blankach. Dokładnie weryfikujemy przesłane kandydatury.

Na bieżąco raportujemy o przebiegu procesu rekrutacyjnego.

Brak wyłączności – możliwość korzystania przez naszych Klientów z różnych źródeł rekrutacyjnych.

Udzielimy dalszego wsparcia – umówimy kandydatów na spotkania, pomożemy w negocjacjach, sprawdzimy referencje, zapewnimy doradztwo biznesowe.

Wyceń projekt / Zleć rekrutację

Zrealizujemy dla Twojej organizacji rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Prześlij nam swoje zapotrzebowanie lub po prostu zostaw do siebie kontakt, a my wycenimy Twój projekt.

W celu zebrania dodatkowych informacji w możliwie najszybszym czasie zadzwoni do Ciebie nasz konsultant.