Agencja HR NewTalents

Jesteśmy doświadczonymi rekruterami, a za nami wiele zakończonych sukcesem projektów w branżach tj.: logistyka, IT, nowoczesne technologie, chemia, farmacja, budownictwo, marketing, księgowość, automotive i inne. Dzięki licznej sieci kontaktów z kandydatami z ww. specjalizacji, procesy rekrutacyjne przez nas prowadzone przebiegają w sposób sprawny i skuteczny. 

Nasze biuro zlokalizowane jest w Łodzi, ale działania rekrutacyjne prowadzimy na terenie całej Polski.

Rekrutacje specjalistów i menedżerów - jak pozyskać z nami najlepszych?

Rekrutacje wykwalifikowanych specjalistów oraz kadry kierowniczej nastręczają przedsiębiorcom wielu problemów i bywają frustrujące. Często nie są domykane lub ciągną się przez wiele miesięcy, szczególnie gdy pracodawca korzysta ze standardowych źródeł pozyskiwania pracowników tj. np. ogłoszenia o pracę i nie korzysta z profesjonalnego wsparcia agencji rekrutacyjnej. Dlatego też metody bezpośredniego pozyskiwania kandydatów mogą okazać  się najbardziej efektywne i pozwolić na znalezienie najlepszego kandydata na dane stanowisko. Zapraszamy do kontaktu z naszymi headhunterami z NewTalents, którzy przeprowadzą Was płynnie przez cały proces rekrutacji i wyłonią z rynku najlepsze Talenty. Choć Łódź to nasza główna siedziba to działania prowadzimy w całej Polsce. 

Jak wyglądają rekrutacje specjalistów i menedżerów?

W zależności od branży na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych  wymagana jest określona wiedza i umiejętności, dlatego w pierwszej kolejności weryfikujemy doświadczenie kandydata w określonym sektorze / branży, jego predyspozycje zawodowe oraz cechy osobowościowe. Rekrutacje wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów różnią się od zwykłego poszukiwania kandydatów. Umieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej lub serwisie z ogłoszeniami o pracę jest niewystarczające. W tym przypadku sprawdzają się dwie metody komunikacji bezpośredniej, czyli Headhunting oraz Direct Search. Pierwsza polega na selekcji wąskiego grona osób zazwyczaj z konkurencyjnych firm i ich analizie, dzięki której możemy określić odpowiedni profil kompetencji. Potem następuje kontakt z wybranymi kandydatami i przedstawienie im oferty pracy. Metoda Direct Search to poszerzenie zakresu poszukiwań na podstawie ustalonych wymagań i pozyskiwanie kandydatów na portalach społecznościowych, forach branżowych, za pomocą spersonalizowanych reklam lub we własnych bazach kontaktów.

Rekrutacja specjalistów i menedżerów – dlaczego właśnie NewTalents?

Wiecie już, dlaczego warto współpracować z NewTalents Agencja Rekrutacyjna – zarówno będąc osobą poszukującą pracy, jak i przedsiębiorcą, chcącym zlecić rekrutację pracowników. Łódź, w której mieści się nasza główna siedziba, jest idealnym miejscem w środku Polski na prowadzenie naszej działalności w całym kraju w sposób efektywny. Nasze doświadczenie i narzędzia, jakimi się posługujemy w rekrutacji pracowników, pozwalają na rozwiązania, które satysfakcjonują obie strony. Dlatego NewTalents cieszy się renomą na rynku rekrutacyjnym. Zdajemy sobie sprawę, że aby ją utrzymać, należy się rozwijać i dostosować do zmieniających się warunków na rynku pracy i nowych technologii. Jako agencja rekrutacyjna nie stoimy w miejscu, ale podnosimy ciągle swoje kwalifikacje, wykorzystujemy nowe trendy w sposobie rekrutacji.

Narzędzia wspomagające rekrutację pracowników

Na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie najczęściej stosowanymi przez naszych rekruterów narzędziami są m.in.: testy wiedzy z technicznej, próbki pracy, weryfikacja znajomości języków obcych, rozwiązywanie case’ów biznesowych i analiza profilu kandydata w sieci. Oprócz rozmowy kwalifikacyjnej to sprawdzone i niezbędne sposoby w rekrutacji specjalistów i menedżerów.

Nasza agencja rekrutacyjna podąża za zmieniającymi się warunkami i wymogami na rynku pracy i co się z tym wiąże w branży rekrutacyjnej. Dalszy rozwój technologii i jej udział w HR jest nieunikniony, dlatego tworzy on równocześnie nowe potrzeby rekrutacyjne, ale też w znacznym stopniu przekłada się na skrócenie i przyspieszenie całego procesu rekrutacji. Chętnie korzystamy z narzędzi do analityki danych, spotkań online, kontaktu z kandydatami poprzez social media czy też rozwiązań AI. 

Rekrutacja specjalistów i menedżerów dla branż:

Zasady współpracy z Agencją Rekrutacyjną NewTalents

Działamy na zasadach Success Fee co oznacza brak opłat wstępnych. Wynagrodzenie dla agencji uiszczane jest przez pracodawcę dopiero po zatrudnieniu rekomendowanego kandydata. Dla Ciebie to oszczędność czasu i brak wstępnego ryzyka!

Minimum formalności – do rozpoczęcia działań rekrutacyjnych wystarczy podpisać z nami umowę i przesłać profil poszukiwanego kandydata.

Rekomendujemy tylko wybranych kandydatów. Przedstawimy 3-6 kandydatów na dane stanowisko.

Każdy proces rekrutacyjny objęty jest 3-miesięczną gwarancją.

Nie działamy na blankach. Dokładnie weryfikujemy przesłane kandydatury.

Na bieżąco raportujemy o przebiegu procesu rekrutacyjnego.

Brak wyłączności – możliwość korzystania przez naszych Klientów z różnych źródeł rekrutacyjnych.

Udzielimy dalszego wsparcia – umówimy kandydatów na spotkania, pomożemy w negocjacjach, sprawdzimy referencje, zapewnimy doradztwo biznesowe.

Wyceń projekt / Zleć rekrutację

Zrealizujemy dla Twojej organizacji rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Prześlij nam swoje zapotrzebowanie lub po prostu zostaw do siebie kontakt, a my wycenimy Twój projekt.

W celu zebrania dodatkowych informacji w możliwie najszybszym czasie zadzwoni do Ciebie nasz konsultant. 

Rekrutacja pracowników to proces, w którym agencja rekrutacyjna lub przedsiębiorstwo poszukuje na rynku utalentowanych pracowników, a następnie spośród nich wybiera tych, którzy w najwyższym stopniu spełniają wymagania stanowiskowe i pasują profilem osobowościowym do organizacji.

Można skorzystać z różnych źródeł, takich jak portale pracy, agencje rekrutacyjne i strony internetowe, takie jak nasza, czy też fora branżowe. Nasza agencja HR specjalizuje się w rekrutacji specjalistów z różnych dziedzin, w tym IT, marketingu, sprzedaży, księgowości, finansów i wielu innych, więc dla kandydatów, którzy z nami współpracują znajdujemy pracę w tychże obszarach.

Rekrutacja specjalistów przez NewTalents oferuje wiele korzyści, takich jak dostęp do wykwalifikowanych kandydatów z różnych dziedzin, skrócenie czasu rekrutacji, obniżenie kosztów rekrutacji i wiele innych. Ponadto NewTalents zapewnia wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym, od poszukiwania kandydatów po ich zatrudnienie.

Proces rekrutacji prowadzony przez NewTalents składa się z kilku etapów, w tym: ustalenia wymagań dotyczących stanowiska pracy, poszukiwania kandydatów, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, testów rekrutacyjnych, a następnie prezentacji wybranych kandydatów i pomocy w procesie ich zatrudnienia.

Koszty rekrutacji są uzależnione od wielu czynników, takich jak liczba stanowisk pracy do obsadzenia, poziomu trudności rekrutacji i zakresu dodatkowych usług. Nasza agencja rekrutacyjna oferuje konkurencyjne ceny i zawsze stara się dostosować swoją ofertę do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni w działaniu!

Najczęstsze błędy popełniane w procesie rekrutacji pracowników to m.in.: nie przedstawianie kandydatowi pełnej oferty pracy, w tym także także wymagań stanowiskowych oraz specyfiki firmy, dla której prowadzona jest rekrutacja. Inne błędy to np. brak pełnego zaangażowania rekrutera w proces oraz brak bieżącej komunikacji z kandydatami.

Dokumenty, które wymagane są w procesie rekrutacji różnią się w zależności od pracodawcy i stanowiska. Najczęściej w pierwszej kolejności agencja rekrutacyjna prosi kandydatów o przesłanie CV. Następnie w zależności od wymaganych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia, kandydat może być poproszony o okazanie do wglądu świadectw pracy, certyfikatów, referencji lub innych dokumentów.