Specjalista ds. mediów społecznościowych

B2B, Biuro, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 2 lata temu

NewTalentsagencja rekrutacyjna specjalizująca się w wyszukiwaniu bezpośrednim pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – firmy z branży medycznej szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa kanałów w mediach społecznościowych: Instagram, TikTok, Facebook
  • Tworzenie rolek, relacji, postów
  • Samodzielne przygotowywanie filmów, zdjęć, grafiki
  • Badanie wskaźników skuteczności reklam w SM
  • Wsparcie przy tworzeniu / aktualizacji strony internetowej firmy.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach, w tym możliwość rozwijania działu marketingu
  • Zniżki na zabiegi / konsultacje medyczne, także z zakresu medycyny estetycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w kompleksowej obsłudze SM
  • Doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w SM
  • Umiejętności tworzenia i redagowania treści
  • Umiejętności przygotowywania grafik, zdjęć, filmów i animacji na SM
  • Znajomości programów tj.: Photoshop, Corel, Canva, DaVinci Resolve
  • Płynnej znajomości języka polskiego w formie ustnej i pisemnej
  • Samodyscypliny, umiejętności ustalania priorytetów i planowania zadań.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMarketing, Social Media