Specjalista ds. eksportu z j. niemieckim

Biuro, Umowa o pracę
Gdynia, Trójmiasto
Opublikowano 4 miesiące temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – biura handlowego firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy – Gdynia (praca stacjonarna)

Zakres zadań na stanowisku Specjalista ds. eksportu:

  • Wdrażanie nowych wyrobów / rozwiązań inżynieryjnych na rynki zagraniczne, głównie rynek niemiecki
  • Utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Doradztwo techniczne oraz produktowe dla klientów
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • Uczestnictwo w zagranicznych wydarzeniach branżowych, targach i konferencjach.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 13 000 PLN wzwyż
  • Pracę w stabilnej firmie rozpoznawalnej na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Gotowości do wyjazdów zagranicznych, około raz w miesiącu
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoEksport, Obsługa klienta, Sprzedaż