Specjalista ds. sprzedaży, Łódź

Biuro, Hybrydowa, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 1 rok temu

NewTalents – agencja rekrutacyjna specjalizująca się w wyszukiwaniu bezpośrednim pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży technicznej szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B
  • Obsługa obecnych klientów oraz dbanie o utrzymywanie z nimi stałych, dobrych relacji biznesowych
  • Uczestnictwo w wydarzeniach i targach branżowych
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Finalizacja procesu sprzedaży
  • Raportowanie wyników.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja uzależniona od uzyskanych wyników sprzedażowych – bez górnego limitu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Udział w zyskach firmy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę hybrydową (zdalnie + stacjonarnie)
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie w pełni opłacane przez pracodawcę
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Umiejętności czytania / przygotowywania ofert i umów handlowych
  • Znajomości pakietu MS Office i obsługi komputera
  • Płynnej znajomości języka polskiego w formie ustnej i pisemnej
  • Samodyscypliny, umiejętności ustalania priorytetów i planowania zadań
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość ustawy o przetargach publicznych.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoSprzedaż