Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Biuro, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Łódź
Opublikowano 1 rok temu

NewTalents – przeprowadzamy kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – międzynarodowego dystrybutora pojemników szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie ofert oraz umów sprzedaży
  • Prowadzenie korespondencji z klientami
  • Współpraca z firmami transportowymi i spedycyjnymi
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • Planowanie transportu
  • Ścisła współpraca z dystrybutorem firmy w Niemczech
  • Inne bieżące zadania w Dziale Sprzedaży.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Udział w zyskach firmy tzw. profit share
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Dwutygodniowe szkolenie wdrażające w Niemczech
  • Ubezpieczenie na życie – w pełni opłacane przez pracodawcę
  • Opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z dokumentacją tj.: listy przewozowe, umowy oraz oferty sprzedaży
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Płynnej znajomości języka polskiego w formie ustnej i pisemnej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, który umożliwia swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Znajomości pakietu MS Office i obsługi komputera.
  • Mile widziana znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • Samodyscypliny, umiejętności ustalania priorytetów, pracy pod presją czasu i planowania zadań
  • Wysokiej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoLogistyka