Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Biuro, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 6 miesięcy temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu szukamy osoby stanowisko:

Miejsce pracy – Łódź, praca stacjonarna

Zakres zadań:

  • Pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, analiz, sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do GUS, NBP
  • Współpraca z audytorem w procesie badania sprawozdania rocznego
  • Prowadzenie księgowego rozliczania produkcji, przeksięgowań magazynowych, inwentaryzacji zapasów, środków trwałych
  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji cen transferowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz biurem rachunkowym
  • Bieżąca współpraca z zagraniczną centralą firmy.

Praca w systemie Symfonia ERP.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie około 8 000 – 11 000 PLN brutto
  • Premie uznaniowe, które są chętnie przyznawane w zależności od osiąganych wyników w pracy 🙂
  • Szkolenia oraz kurs języka obcego
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Spotkania integracyjne
  • Upominki świąteczne
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego i umiejętności ich zastosowania w praktyce
  • Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Systematyczności w działaniu
  • Mile widziana znajomość systemu Symfonia.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

Stanowiskoksiegowosc, Ksiegowy