Młodszy specjalista ds. pozyskiwania klientów

Opublikowano 1 rok temu

Z chęcią poznamy Ciebie 🙂 Dołącz do zespołu jednej z największych platform e-commerce w Europie!

NewTalents – przeprowadzamy kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań na ww. stanowisku:

  • Sprzedaż rozwiązań z zakresu e-commerce
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
  • Realizacja targetów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami / partnerami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Płynnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Mile widziane jest doświadczenie w branży e-commerce i / lub obsłudze klienta.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Elastyczny czas pracy
  • Dużą samodzielność działania
  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia z zakresu wykonywanych zadań.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.