Księgowy / Księgowa

Opublikowano 1 rok temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents – przeprowadzamy kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – rozwijającej się sieci biur rachunkowych szukamy osoby stanowisko:

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań:

  • Księgowanie kosztów
  • Wystawianie faktur
  • Rozliczanie delegacji
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Dokonywanie płatności bankowych
  • Pomoc w zamknięciu miesiąca
  • Inne bieżące zadania wynikające z potrzeb spółek.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie ok. 7 000 – 10 000 PLN brutto
  • Szkolenia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Spotkania integracyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości Comarch Optima
  • Znajomości przepisów oraz ustawy o rachunkowości
  • Wysokiej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.