Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Gdańsk

Biuro, Umowa o pracę
Gdańsk
Opublikowano 7 miesięcy temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents – przeprowadzamy kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – firmy outsourcingowej szukamy osoby stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy – Gdańsk

Zakres zadań:

  • Pełne prowadzenie księgowości spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, bilansów
  • Przygotowywanie raportów, analiz
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Koordynowanie pracy zespołu księgowego
  • Praca w systemie Comarch Optima
  • Inne bieżące zadania wynikające z potrzeb spółek.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie ok. 8 000 – 13 000 PLN brutto + premie
  • Pracę stacjonarną w komfortowym biurze zlokalizowanym w centrum Gdańska
  • Szkolenia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Spotkania integracyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości Comarch Optima
  • Dobrej znajomości przepisów oraz ustawy o rachunkowości
  • Zdolności i umiejętności menedżerskich
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziana znajomość CIT-u estońskiego.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

Stanowiskoksiegowosc