Koordynator Projektów, Łódź

Biuro, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 6 miesięcy temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu szukamy osoby stanowisko:

Koordynator Projektów

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań:

  • Koordynowanie prac projektowych dla klientów
  • Kontrolowanie przebiegu procesu realizacji zleceń dla klientów
  • Udzielanie klientowi niezbędnych informacji w zakresie wdrażanych projektów
  • Czuwanie nad właściwym obiegiem dokumentów i informacji
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wdrażanych projektów m.in. działem technicznym, produkcji, konstruktorami
  • Wizyty w siedzibie klienta np. przy wdrożeniach maszyn, linii produkcyjnych (krótkie delegacje).

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie około 8 000 – 13 000 PLN brutto
  • Premie uznaniowe, które są chętnie przyznawane w zależności od osiąganych wyników 🙂
  • Szkolenia oraz kurs języka obcego
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Spotkania integracyjne
  • Upominki świąteczne
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu / koordynowaniu projektami
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Systematyczności i dynamiki w działaniu
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Zdolności analitycznych
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Mile widziana wiedza z zakresu automatyki przemysłowej.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoLogistyka, Obsługa klienta, Project Management