Social Media Specialist

B2B, Umowa o pracę
Łódź, Zdalnie
Opublikowano 2 lata temu

Dla naszego Klienta z branży TSL szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – Stryków

Zakres zadań:

  • tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
  • kompleksowe zarządzanie profilem firmy w SM – Facebook, Instagram
  • tworzenie treści, grafik i opcjonalnie video
  • przygotowywanie angażującego contentu
  • planowanie kampanii reklamowych (FB Ads, Google Ads).

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od uzyskanych wyników
  • dużą dozę samodzielności
  • pracę przy ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, w zależności od potrzeb programy do obróbki graficznej i inne).

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi mediów społecznościowych tj.: FB, Instagram, mile widziane Linkedin
  • znajomości programów do przygotowywania grafiki tj. np. Canva, PhotoShop, Illustrator
  • umiejętności analizy danych
  • mile widziane doświadczenie w branży TSL.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMarketing, Social Media