Kierownik Magazynu, Warszawa

B2B, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents specjalizująca się w wyszukiwaniu bezpośrednim kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – firmy z branży odzieży specjalistycznej szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik magazynu (sklep e-commerce)

Miejsce pracy – Warszawa

Zakres zadań:

  • Zarządzanie zespołem osób pracujących na magazynie
  • Szkolenie i motywowanie współpracowników
  • Organizacja i optymalizacja pracy magazynu
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian mających na celu optymalizację pracy na magazynie
  • Usprawnianie procesów pracy na magazynie
  • Kontakt z kontrahentami w celu zamówień komponentów do produkcji
  • Kontakt ze szwalnią
  • Planowanie produkcji, utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych
  • Kontakt z klientem hurtowym
  • Zlecenia produkcji indywidualnej dla klienta hurtowego, organizacja zamówień klientów hurtowych
  • Bieżąca analiza stanu magazynowego sklepu
  • Wdrażanie strategii biznesowej firmy
  • Współpraca z działem marketingowym (wzajemna informacja o dostawach oraz planowanych działaniach promocyjnych)
  • Księgowanie dostaw na magazyn (Comarch Optima)
  • Wystawianie faktur/korekt dla klientów

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie na poziomie około 10k-13k PLN (także z możliwością uzyskania wyższej kwoty)
  • Premie uznaniowe za osiągnięte wyniki
  • Pracę jednozmianową
  • Elastyczne godziny pracy w okolicach 8-16 / +/- 1h w zależności od natężenia pracy w danym dniu
  • Możliwość bezpośredniego wpływu na strategię rozwoju rozwoju firmy z kapitałem polskim
  • Kartę MultiSport +
  • Pracę w niedużym zgranym zespole.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowany magazyn sklepu e-commerce, odzieżowy)
  • Umiejętności obsługi pakietu  MS Office
  • Umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu kapitałem ludzkim
  • Kontaktowości, uczciwości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów/relacji
  • Umiejętności szybkiej nauki potencjalnych systemów Comarch Optima, Baselinker i Prestashop
  • Chęci do nauki i podejmowania inicjatywy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym
  • Mile widziane: znajomość systemów Comarch Optima, Baselinker i Prestashop

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoLogistyka, Obsługa klienta