Kierownik działu e-commerce

B2B, Biuro, Hybrydowa, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 10 miesięcy temu

NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Jeśli interesuje Cię praca w branży fashion i chcesz wnieść do niej swoje pomysły oraz świeże spojrzenie na działania w obszarze e-commerce to jest to oferta dla Ciebie!

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z okolic Łasku szukamy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Rozwój sprzedaży w kanałach e-commerce
  • Analityka danych w obszarze e-commerce
  • Budowanie strategii skutecznego content marketingu
  • Wdrażanie kampanii internetowych
  • Współpraca agencjami reklamowymi / marketingowymi
  • Bieżąca współpraca z dostawcami rozwiązań e-commerce
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Inne bieżące zadania wynikające z potrzeby spółki.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie ok. 11 000 – 18 000 PLN brutto
  • Dodatkowe premie w zależności od uzyskiwanych wyników
  • Szkolenia
  • Możliwość do dwóch dni pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód do wyjazdów służbowych).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w tworzeniu i we wdrażaniu strategii w obszarze e-commerce
  • Znajomości nowoczesnych narzędzi z obszaru digital marketingu, e-commerce
  • Znajomości kanałów komunikacji z klientami, platform sprzedażowych
  • Umiejętności zarządzania budżetem i jego planowania
  • Prawa jazdy kat. B
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności menedżerskich
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziana znajomość branży modowej.

Osoby zainteresowane ofertą na stanowisko Kierownika działu e-commerce, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMarketing, Social Media