Export Manager, Łódź

B2B, Biuro, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 7 miesięcy temu

Agencja rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego klienta – producenta ekologicznych produktów higienicznych dla dzieci szukamy osoby na stanowisko

Export Manager

Poniżej więcej szczegółów dot. oferty.

Miejsce pracy – Łódź

Zadania na ww. stanowisku:

  • Realizacja strategii eksportowej marki na rynkach zagranicznych, głównie UE
  • Wspieranie rozwoju sprzedaży krajowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji handlowych i obsługa zamówień
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i ofert handlowych
  • Analiza potencjału sprzedażowego klientów, kanałów i rynków
  • Nadzór nad kosztami sprzedaży oraz marketingu
  • Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale eksportu / sprzedaży zagranicznej
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów / kontaktów biznesowych
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Wrażliwość na kwestie ochrony środowiska
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych.

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie około 9 000-12 000 PLN
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych
  • Jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu
  • Dodatkowe benefity do uzgodnienia
  • Pracę w przyjemnej atmosferze bez korporacyjnego zadęcia 😉

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do przesłania CV wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoEksport, Sprzedaż