Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu, Łódź

Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 2 lata temu

Dział Utrzymania Ruchu

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy – Łódź

Zadania na ww. stanowisku:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Zamawianie części
  • Ścisła współpraca z automatykami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami.

Oczekiwania:

  • Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej, pneumatyki lub automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność w wykonywaniu zadań.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Kartę sportową
  • Szkolenia i wyjazdy integracyjne
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoDział Utrzymania Ruchu