Asystentka / Asystent Biura

Biuro, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 11 miesięcy temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents – przeprowadzamy kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – kancelarii prawnej świadczącej usługi głównie dla klientów korporacyjnych szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – Łódź

Główne zadania osoby zatrudnionej na ww. stanowisku:

– obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (mailowej i elektronicznej)

– obsługa połączeń telefonicznych przychodzących

– prowadzenie kalendarza spotkań

– inne bieżące zadania wynikające z potrzeb biura tj. np. wystawianie faktur, przyjmowanie płatności.

Nasze wymagania:

– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – mile widziane prawnicze

– doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze sekretariatu / recepcji

– znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację min. B2

– umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej

– mile widziane doświadczenie w pracy na recepcji w kancelarii prawniczej.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– opiekę medyczną

– dofinansowanie do karty sportowej

– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

– możliwość rozwoju i szkoleń.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV wraz załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.