Asystent ds. handlowo-technicznych, Łódź

Biuro, Umowa o pracę
Łódź
Opublikowano 1 miesiąc temu

Agencja Rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Dla naszego Klienta – biura handlowego należącego do międzynarodowej firmy z branży energetycznej szukamy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. handlowo-technicznych

Miejsce pracy – Łódź (praca stacjonarna)

Zakres zadań:

  • Obsługa dostaw do magazynu i wprowadzanie danych do systemu
  • Wsparcie procesów sprzedażowych np. poprzez przygotowywanie ofert na produkty, fakturowanie
  • Obsługa zapytań od klientów
  • Ścisła współpraca z oddziałem w Niemczech
  • Przygotowywanie comiesięcznych zestawień dla działu księgowości.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 5500-6000 PLN brutto, a po okresie próbnym 7000-8000 PLN brutto
  • Pracę w stabilnej firmie rozpoznawalnej na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych
  • Stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Komfortowe stanowisko pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe w niemieckim oddziale firmy
  • Dodatek pieniężny do urlopu wypłacany raz do roku
  • Miejsce parkingowe
  • Możliwe premie roczne
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego technicznego
  • Płynnej znajomości języka polskiego (poziom C2)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom co najmniej B2)
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/ pomocniczych pracach magazynowych.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoLogistyka, Obsługa klienta