Office Assistant, Warszawa

Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Warszawa
Opublikowano 2 lata temu

Dla naszego Klienta – firmy z branży IT szukamy osoby na stanowisko:

Office Assistant

Miejsce pracy – Warszawa Wola

Zakres zadań:

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie i jej archiwizacja
  • prowadzenie wstępnej selekcji postępowań przetargowych w obszarze działalności firmy
  • zapewnienie wsparcia dla Działu Księgowości przy wystawianiu faktur sprzedaży, faktur korygujących i not korygujących
  • przygotowywanie pism do US, ZUS, KRK
  • obsługa gości
  • organizacja imprez i spotkań firmowych, wyjazdów dla pracowników
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz Działem Księgowości.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od uzyskanych wyników
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość dalszego awansu
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pracę przy ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana wiedza z zakresu obsługi postępowań przetargowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B1/B2)
  • umiejętność ustalania priorytetów i planowania zadań
  • mile widziana znajomość specyfiki branży IT.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.