Specjalista ds. dotacji unijnych, Łódź

B2B, Biuro, Hybrydowa, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Łódź
Opublikowano 5 miesięcy temu

NewTalents – firma rekrutacyjna specjalizująca się w wyszukiwaniu bezpośrednim pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

Obecnie rekrutujemy dla firmy świadczącej usługi konsultingowe w zakresie pozyskiwania dofinansowania funduszy unijnych na realizację innowacyjnych projektów technologicznych oraz rozwój działalności badawczo-rozwojowej. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. dotacji unijnych

Miejsce pracy – Łódź

Zakres zadań:

  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach Funduszy Europejskich oraz pozostałych krajowych źródeł finansowania
  • stały kontakt z klientem w sprawie rozliczania projektów
  • współpraca z Instytucjami Pośredniczącymi
  • przeprowadzanie procedur zakupowych
  • monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych
  • kontakty z klientami oraz instytucjami publicznymi w trakcie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej
  • rozliczanie projektów, sporządzanie wniosków o płatność, sporządzanie raportów i sprawozdań, przeprowadzanie procedur zakupowych zgodnie z wytycznymi.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • komfortowe warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – liczne szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  •  elastyczny czas pracy (możliwość pracy do 3 dni w tygodniu na zasadach home office)
  • pracę w zgranym zespole.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków z UE
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietów MS Office
  • mile widziana znajomość systemu SL 2014
  • doświadczenie w prowadzeniu procedur wyboru Wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności
  • samodzielność i dokładność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność precyzyjnego formułowania opinii na piśmie
  • umiejętność zarządzania czasem i organizowania własnej pracy.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Cechy oferty pracy

StanowiskoProjekty unijne